NEBANKOVNÍ PUJČKA PRO VŠECHNY A NA COKOLI

peníze

O co se jedná?…

  • Máte nečekané výdaje?
  • Potřebujete peníze ihned a bez zbytečného papírování?
  • Neuspěli jste v bance a nemáte čisté registry?

Obraťte se na nás! Naše nebankovní půjčka je to pro každého, máme velmi vysokou schvalovatelnost!
Naše nebankovní půjčka je to pro všechny, kteří potřebují řešit nečekané výdaje a nikde jim nechtějí půjčit.
Nám nevadí, že jste neuspěli v bance! Nevadí nám, že neprojdete registrem! Stačí, když máte stálý příjmem!

Například ze zaměstnání (po zkušební době), z výsluhové rentystarobního nebo invalidního důchodu, ale i třeba, když pobíráte mateřský nebo rodičovský příspěvek.
žena

Rychlá půjčka

Naše nebankovní půjčka je opravdu „rychlá“! Schválení je do 10ti minut od žádosti.. Chápeme, že potřebujete peníze ihned a proto děláme maximum. Uzpůsobili jsme tomu naše služby tak, že jednáme téměř on-line!.

Půjčka pro problémové klienty

Naše nebankovní půjčka je tu i jako  půjčka pro problémové klienty.

Půjčka pro problémové klienty je služba, kdy půjčíme i velmi problémovým klientům a požadujeme jen velmi málo záruk.
Chápeme, že jsou třeba v nouzi a my jsme jediní, kdo jim může pomoci.
Samozřejmě není pravidlem, že každý problémový klient úvěr získá, proto ale přistupujeme velmi individuálně a hledáme každé možné řešení.
Zkuste to a uvidíte.

Nebankovní půjčka – Obecná charakteristika

Nebankovní půjčka je úvěr, který poskytuje jiná finanční instituce než banka.
Nebankovní úvěrové společnosti preferují při řešení nebankovní půjčky osobní přístup bez přísně omezujících parametrů.
Nebankovní úvěrové společnosti mají také tu výhodu, že nejsou regulovány a kontrolovány Českou národní bankou.

Banky jsou svázané tabulkami a nařízeními, jejich ideální klient je člověk s vysokým dlouhodobě prokazatelným příjmem, bez dalších závazků a hlavně bez zápisů v registrech dlužníků. V dnešní složité době je bohužel spousta lidí, kteří se do těchto kategorií nevejdou, a proto volí nebankovní půjčku.
Nebankovní instituce jsou totiž benevolentnější, co se týče požadavků na žadatele.

Většina z nich posuzuje finanční bonitu klientů mnohem mírněji než bankovní domy. Dá se říci, že se přizpůsobily potřebám klientů, kteří nemají šanci uspět v bance. Ať už z důvodu bonity nebo třeba kvůli rizikovému podnikání. Nejen tyto situace se poskytovatelé naučili řešit, a nedívají se na žadatele zaujatě.

Díky tomu předčí nabídky bank. Častokrát poskytnou nebankovní půjčku i žadatelům, kteří by na bankovní úvěr nikdy nedosáhli. Nespornou výhodou je také flexibilita a rychlost poskytovatelů nebankovních půjček. Většinou vyplácejí peníze rychle a s minimální administrativou. Nebankovní úvěr lze navíc většinou sjednat už od nižších částek oproti úvěrům bankovním. Nevýhodou nebankovní půjčky ve srovnání s úvěry poskytovanými bankami je však vyšší úroková míra a RPSN.

Díky nižším požadavkům na bonitu klienta totiž podstupují nebankovní poskytovatelé vyšší riziko, že jim úvěr nesplatí. Nebankovní půjčky mohou být dlouhodobé i krátkodobé. Krátkodobé financování v řádu týdnů či měsíců je známější jako překlenovací nebankovní půjčka. V praxi je to rychlá, ale dražší nebankovní půjčka, která je následně vyplacena dlouhodobou nebankovní půjčkou. Dlouhodobé půjčky splácejí klienti několik měsíců nebo let a mají mnohem přijatelnější parametry, nižší splátky i úrokové sazby. Některé úvěrové společnosti nabízejí půjčky, které se blíží nabídkám bank.